تبلیغات
داروسازی 88 کرمان

مارادونا رسما سرمربی تیم ملی ایران خواهدشد.(محمود احمدی نژاد تایید کرد)

دیه گو مارادونا

به گفته احمدی نژاد مارادونا برای به عهده گرفتن سرمربی گری تیم ملی به ایران می رود

محمود احمدی نژاد، رئیس جمهوری ایران، در حاشیه مراسم تجلیل از مدال آوران بازیهای آسیایی گفت که مارادونا، با تاخیر به ایران می‌آید.

به گزارش خبرنگار مهر، آقای احمدی نژاد در پاسخ به سئوال خبرنگاران مبنی بر حضور مارادونا در ایران تاکید کرد: "مارادونا به ایران می آید اما با تاخیر".

رئیس جمهوری ایران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا مارادونا به عنوان سرمربی تیم ملی به ایران سفر می کند تنها به نشانه تایید سرش را تکان داد.

سه بازیکن بارسلونا نامزد نهایی توپ طلا شدند

ژاوی، اینیستا و لیونل مسی سه نامزد نهایی برای کسب توپ طلای ۲۰۱۰ فیفا شدند.

فهرست اولیه نامزدان دریافت توپ طلا نام ۲۳ بازیکن را در خود جای داده بود که حالا این فهرست به سه نامزد نهایی که هر سه بازیکن بارسلونا هستند خلاصه شده است.

این جایزه روز دهم ژانویه در مراسمی در زوریخ، مقر فیفا اهدا خواهد شد. این برای اولین بار است که توپ طلای مجله فرانس فوتبال و عنوان بهترین بازیکن سال فیفا به این ترتیب در هم ادغام شده است.

سال گذشته توپ طلای سال ۲۰۰۹ به لیونل مسی رسید، کریستیانو رونالدو،ستاره پرتغالی رئال مادرید در جایگاه دوم قرار گرفت و چابی ارناندس در رده سوم جای سوم ایستاد.

پپ گواردیولا، مربی بارسلونا، ژوزه مورینیو، مربی فصل گذشته اینتر و مربی کنونی رئال مادرید و ویسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا نیز کاندیدهای نهایی کسب عنوان برترین مربی سال ۲۰۱۰ هستند.

Blog Skin